Bedýnka červených vín

Vinokram.cz

0,- Kč

Rozvoz vín

 

Nabízíme středeční rozvoz vín po Praze zdarma.

více

Prodej vín

Seznam ostatních míst, kde můžete v přátelské atmosféře posedět nad sklenkou některého z našich vín nebo si koupit láhev s sebou.

více

Rychlý kontakt

Potřebujete zkonzultovat výběr vína?

Máte dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat!

+420 608 201 064

info@vinokram.cz

 

Výdejní místo e-shopu:

Bělohorská 128

Praha 6, 160 00

Výdej objednávek pouze pro předchozí dohodě.

Pozor! naše výdejna se nachází v suterénu domu Bělohorská 128, zvonek Vínokrám (nejsme vinotéka Z radosti).

Mapka jak se k nám dostanete

 

 

 

Bílá vína

bedýnka s vybranými lahvemi bílého vína , dle nabídky(6ks)

více

Červená vína

bedýnka s vybranými lahvemi červeného vína, ilustrační foto (6ks)

více

Bedýnka mix

Výběr pro seznámení se s našimi víny (6ks)

více

Dárkový set

Set velmi kvalitních vín - ideální dárek

více

Bedýnka červených vín (detail produktu)

Bedýnka červených vín

Cena: 1 250,- Kč
Cena bez DPH: 1 033,06 Kč
Počet kusů: koupit

Degustační bedýnka pro úvodní seznámení se s našimi červenými víny.

Bedýnka obsahuje vína z oblasti Cotes du Rhone. Složení a cena nabídky souvisí s aktuální nabídkou vín. Děkujeme za pochopení.

V bedýnce najdete:

Cuvée les 4 générations:

Víno s intenzivní tmavou barvou fialového odstínu. Ve vůni cítíme zralé ovoce, aroma moruše, naložených černých třešní, drcených švestek a pepře. Víno se skvěle hodí ke všem pečeným červeným masům, k pokrmům s omáčkami, ale také k sýrům.

Cabernet :

Kvalita tohoto vína je výjimečná. Rubínově červené víno, intenzivní chuti, divoké a tříslovité, aroma černého rybízu, moruše a violek. Na počátku jeho chuť evokuje černé a červené kompotované ovoce, později můžete ucítit zvláštní chuť země, čokolády a moka.

Lumieres rouge:

Víno intenzivní červené barvy. V jeho vůni je cítit směs koření a červené, hodně zralé ovoce. Chuť je hutná a oblá s příchutí ovoce, koření a lékořice. Víno má velmi příjemné třísloviny. Vlajková loď vinařství, ročník 2011 je vynikající!

Côtes du Rhône Réserve:

Víno s krásnou intenzivní červenou barvou. Jeho vůně je silná s dominancí černého bobulovitého ovoce a černého rybízu. Rovněž je jemně doprovázena stopami koření a lékořice. V ústech je chuť vyvážená s velkým rozsahem, tříslovina je poddajná a rozpuštěná.

Domaine Saint Jacques:

Toto víno pocházející z Domaine St. Jacques je vyráběno z organicky pěstovaných hroznů. Domaine byla založena již v 16. století, patří k jedněm z nejstarších v naší nabídce. Víno má tmavě červenou barvu s rubínovými odlesky. Jeho aroma obsahuje vůni drobného červeného a černého ovoce, jeho chuť je originální, autentická. Víno s lahodnou, jemnou chutí.

La Couronne du Prince:

Toto víno je vyráběno z hroznů pěstovaných na vybraných vinicích, jejichž výjimečnost je dána terroirem, stářím a skladbou pěstovaných odrůd. Hrozny jsou sbírány ve vysokém stupni zralosti.  Víno je vyráběno ze tří odrůd charakteristických pro oblast Côtes du Rhône. Grenache dodává vínu plnost a kulatost, Syrah přináší vůni černého rybízu a k tmavé červené barvě přidává odlesky fialové. Mourvèdre pak tvoří strukturu a rámec tohoto vína. Zrání v dubových sudech dodává vínu jedinečné aroma vanilky, kouřové stopy a vůni lékořice.

Barva:červené víno